Сни – частина 3

Хочу знову продовжити тему снів. Власне – вирішив взагалі створити окрему категорію записів, де буду розказувати про свої сни. Тільки від недавнього часу вдається трохи запам’ятовувати сни. Не повністю звичайно, а лише частково.

Кілька днів назад приснилось таке – стою я, не знаю в якій кімнаті, вже не пам’ятаю точно. Поряд – Арнольд Шварценеггер, в хорошій формі (мабуть в кращій свої формі – років з 35-40 назад)… Був ще якийсь дядько, я його не впізнав, раніше ніколи його не бачив. Ну я, звичайно, попросив сфоткатись – не для кожного ж випадає така можливість. Як тільки я у нього попросив, він став таким, як зараз… Навіть страшно трохи стало.

На мою думку, це значить одне – потрібно розуміти, що минуле вже не повернути. Іноді потрібно просто забути все, що було раніше.

А сьогодні приснилось взагалі щось незрозуміле – якась дівчина, я їду в маршрутці, вона починає щось мені говорити. Я посміхаюсь, мені дійсно цікаво те, що мені розповідають, не можу згадати досі, чи бачив я її раніше. Але доволі чітко пам’ятаю це обличчя і зараз (хоча в реальному житті я її, швидше за все, не бачив). Можливо ще зустріну? Ну, поки це не важливо. Це ще не все, я ніби сплю у себе вдома (там де і реально сплю завжди) – а вона ніби щось кричить мені у вікно :) Я прокинувся, чомусь це мені заважало. Я просто пішов спати в іншу кімнату. Все настільки реально було, що я навіть подумав – що це  реальність. Але прокинувся – і все на своїх місцях. Тобто мені приснилось, що я прокинувся в тому ж місці, де я сплю. Такого не було раніше.

Що ж це значить? Якась дівчина намагається поговорити зі мною, а я тікаю? Цікава ситуація,звичайно, алея нікого не шукаю зараз. Можливо, це буде якась випадкова зустріч. Якщо я її зустріну в реальному житті і впізнаю – взагалі буде цікаво, але думаю, що це малоймовірно.

Поки це все. А далі буду писати ще на цю тему. Мені самому вже цікаво, якісь іноді безглузді сни сняться, але можливо вони щось значать?

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.