Польський економіст Цезар Мех: українці знижують полякам зарплати і змушують їх емігрувати

Екс-заступник міністра фінансів Польщі Цезар Мех дав інтерв’ю славнозвісному (про нього я вже говорив раніше) польському націоналістичному порталу kresy.pl, в якому розповів, які погані українці, і чому не варто приймати їх на роботу.

Виявляється, українці готові працювати на польського Пана за копійки і для економіки Польщі це погано (!), адже поляки через це втрачають свою роботу і змушені їхати за кордон. Чудовий економіст, однозначно.

А в кінці статті ще й приплів Волинську різню до цього всього. Люблять вони про це дуже поговорити. Мовляв, українці знову можуть зробити те ж саме і вони зовсім не збираються асимілюватись.

Ні для кого не секрет, що основним показником рівня життя в наші дні є умовний індекс якості життя (так я називаю співвідношення зарплати і цін). Саме тому українці готові працювати за досить низьку зарплату в Польщі, як другий сорт. Повернувшись з цими грошима в Україну, вони зможуть купити значно більше, ніж працюючи в Україні.

Аналогічно для громадян Німеччини, які приїдуть на вихідні до України, життя буде здаватись настільки дешевим, що вони зможуть дозволити собі все що завгодно, а заплатять за це в рази менше, ніж у себе вдома.

Так само і поляки, що працюють за кордоном, в Європі або ж в Англії. Повертаючись додому, вони цілком відчують себе багатіями.

Все, чим потрібно займатись польському уряду, це запобігати випадкам нелегального працевлаштування. Не знаю чи є в Польщі якісь мінімальні ставки за годину, якщо ні, то варто їх встановити. Збільшити покарання для працедавців, які будуть платити менше або влаштовувати на роботу нелегально. В Німеччині такі дії суворо караються і мало хто буде ризикувати займатись чимось подібним.

Ось і все вирішення проблеми. А не безглузді наклепи на українців, які лунають з популярних в Польщі сайтів.

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.