Візовий центр Польщі в Житомирі – черга 4 місяці

Ну і нарешті записався на подачу документів на візу. Аж на 19 серпня. Інших дат на сайті просто не було.

Варто звернути увагу на те, що сайт їхній працює з величезними проблемами, постійні неполадки, перевантаження. Невже не можна було забезпечити повну працездатність веб-сторінки. Купити кращий хостинг/сервер. Але річ не в тому. Все-таки, вчора ввечері вдалося зареєструватись. Що цікаво, код, вказаний у квитанції про оплату, став активний не через 24 години, а через кілька днів. Пошту типу gmail.com не вдалось зареєструвати, все-таки я здогадався ввести іншу пошту, хоча писало, що проблема в паролі.

Отже, першою можливою датою для мене було 19 серпня, тобто 4 місяці черги. Мабуть, подавати на візу потрібно було ще в лютому-березні. Тоді б і подав у потрібний день. Доречі, моя віза закінчується вже у червні, а отже, 2 місяці я буду без можливості в’їзду в Польщу і в ЄС. В мене в планах поїздка також в Стамбул, мабуть вона теж відкладається, бо інакше, як через ЄС, туди дістатись я не зможу (авіаквитки ну дуже дорогі для мене).

Щоб всі не були аж так здивовані, черга 4 місяці лише на національну візу. Якщо ж Вам потрібна будь-яка інша, можливо, Вам вдасться подати і раніше. Але для мене краще вже отримати річну візу, чорт з тим, що пізніше, але річну. Просто на майбутнє буду знати, що продовжувати потрібно завчасно (кілька місяців до планованого терміну). Зауважу також, що національну річну візу можна продовжити за 3 місяці до її закінчення.

Один коментар

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.