Додаток Дій Вдома – як обманути і не проходити карантин при поверненні з Польщі в Україну

Нещодавно повертався в Україну з Польщі, тому отримав перший досвід з використання додатку “Вдома” (раніше “Дій вдома”).
На кордоні після встановлення додатку у Вас є 24 години на те, щоб здати ПЛР-тест (цього більш ніж достатньо)
Я особисто програму встановив, після чого здав тест в Житомирі за 750 грн (записався в 9 ранку на 10-ту годину) і на цьому карантин закінчився в той же день (результати прийшли о 15й а кілька годин пізніше додаток повідомив про кінець обсервації).

Але українці люблять вигадувати та шукати будь-які способи, щоб оминути правила, оскільки мало хто в Україні дотримується законів, це надихає інших порушувати закон також:

1. Отже, перший варіант, про який я читав в інтернеті, це хабар у розмірі 300 гривень. В такому випадку ніяких програм встановлювати не потрібно і Вас навіть ніхто не буде реєструвати у “зошиті”. Шокуюча інформація, оскільки ми плануємо йти у Європу, а таке зовсім не схоже на європейські цінності.

2. Сказати, що у Вас немає смартфона або не користуєтесь телефоном взагалі. Тоді Вашу адресу і номер телефону запишуть у “зошиті”. За інформацією від інших осіб, ніхто і близько не збирається Вас перевіряти. Крім того, адресу можна вказати “ліву” та і номер телефону польський.

3. Встановити додаток, але потім видалити його. Особисто не перевіряв, але за інформацією від інших осіб, ніхто і не буде Вас перевіряти. Якщо прописані за однією адресою, а проживаєте за іншою, то взагалі нереально прослідкувати. Теоретично можуть подати в суд, в Україні таке малоймовірно.

Чи можна не завантажувати (не закачувати) додаток Дій Вдома і що за це буде? Чи можна після перетину кордону видалити додаток Дій Вдома і чи передбачено за це штраф? Які правові юридичні наслідки, штрафи та інші адміністративні покарання передбачені за видалення додатку ДІЙ ВДОМА? Як уникнути штрафу за видалення додатку Дій Вдома? Чи можна і, що буде якщо не підтвердити місце самоізоляції у додатку Дій Вдома по прибуттю? Чи буде шукати поліція, прикордонники, якщо видалити додаток Дій Вдома із телефону або взагалі його не закачувати? Як довго можна не реєструватись в додатку Дій Вдома по прибуттю на місце самоізоляції?

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.