Як легко отримати річну візу в Польщу?

Багато хто з вас задає запитання, а як отримати таку бажану національну візу типу D в Польщу?
Для власників карти поляка немає жодних проблем в оформленні такої візи, а от для всіх інших – отримати її досить складно.

Перший варіант – це отримати запрошення на роботу, реальне або ж фіктивне (заплативши певну суму посереднику), за яким і відкрити робочу візу.

Другий – це шопінг віза. Але вона доступна лише для жителів певних західних областей України.

І останній варіант – це студентська віза. Хочу сказати одразу, є досить багато пропозицій від польських вузів для безкоштовного навчання. Оптимальний варіант – це Сілезький університет в Катовіцах. Також є проект Тераз Вроцлав. Не завжди вимагається високий рівень польської. Десь можна пройти взагалі без проблем. Знайомі вступали з мінімальним знанням мови.

Мова йде саме про безкоштовне навчання, адже на платне – то суму за півроку-рік треба внести одразу. Отже, вступивши на безплатне навчання, Ви можете по-перше, користуватись знижками для студентів, а по-друге, ніхто не змусить Вас навчатись. Тобто, користуйтесь своєю візою на повну. Правда, через півроку студентський стане недійсним, але нічого страшного в цьому не бачу.
Якщо чесно, багато хто так і робив – спочатку налаштовувався на навчання, а потім кидав собі і займався, чим подобалось. Хто працював, а хто собі відпочивав (їх я не розумію взагалі) за рахунок батьків.
Тобто – схема така. Подати документи і пройти в польський вуз на будь-яку спеціальність. Потім забити на навчання і користуватись візою. Знайшовши хорошу роботу і отримавши карту побиту, можна і зачепитись там. Звичайно, краще всього нормально собі навчатись, але якщо щось піде не так, то абсолютно не розчаровуйтесь! Навчання далеко не головне.

Отже, висновки я зробив такі.
Якщо у Вас є гроші і можливість отримати робочу візу і реальну роботу, то отримуйте саме таку візу. В іншому ж випадку, особливо якщо Ви молоді і перспективні, вибирайте шлях студентом і пам”ятайте, на деякі напрямки можна вступити без проблем і без особливих знань польської та ще й на безкоштовне, просто треба шукати. А потім вже, як карти ляжуть. Головне – Ваш талант реалізуватись та інтегруватись в інше середовище :-)

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.