Як видалитись Вконтакті?

Мова звичайно ж не йде про те, щоб видалити анкету. Можна так само, як видалитись – зареєструватись заново чи відновити анкету (зараз, здається вже не можна відновити?..). Мова йде про залежність :). Як її вилікувати?

Спочатку треба поступово зменшувати час, протягом якого Ви сидите в контактах.
Наприклад дві години вранці і дві ввечері. Потім поступово зменшувати час до години, потім до півгодини.
Анкету видаляти одразу не потрібно – це Вас не врятує.
Поступово зменшувати час і дійти до 15 хв в день – ну там новини друзів проглянути вечором та і все )))

Другий етап – поступове зменшення інформації про себе, видалення своїх фоток. Ваші фотки перестануть лайкати і коментувати, Ваша сторінка впаде в рейтингу на дно – її не будуть так часто відвідувати.

Далі – видалення з груп. Зараз уже часто підсідають саме на оновлення груп (з появою мікроблогів). Залишіть тільки найбільш цікаві групи. Потім зменшуйте їх кількість поступово – до повного видалення з усіх груп.

4й етап – видалення “друзів”. Дуже часто буває так, що у Вас у друзях багато “віртуальних” друзів, або зовсім рідко спілкуєтесь з деякими (бачили лише кілька разів), іноді навіть зовсім не спілкуєтесь. А може, вийде шо Ви ні з ким не спілкуєтесь там – а тільки витрачаєте час.

Якшо Ви все зробили правильно – то тепер можете видалити свою сторінку і більше ніколи туди не заходити. Перед цим можете змінити ім’я на правдоподібне але вигадане.

4 коментарі до “Як видалитись Вконтакті?

  1. Навіть не знаю. Свого часу сидів у соц. мережах – переважно грався в іграшки :)
    Є хороший спосіб подолати залежність, якщо спілкуватися з друзями таки треба через ВК – поставити QIP інфінум – він підтримує протокол Jabber і можна буде переписуватися з друзями, не заходячи на сам ВК.
    Насправді ж навмисне видалятися не пробуівав і не планую – відпала потреба і перестав користуватися. Заходжу іноді і розумію – ну нічого там робити.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.