Заборона в’їзду в Польщу для українського гурту ot Vinta – що далі?

ot_vinta

Фото з facebook (Юрій Журавель)

Розпочалось все з того, як українці-власники карти поляка фотографувались в Перемишлі з червоно-чорним прапором. Через ті фото вони втратили карти поляка, і сумніваюсь, що вони потім повернулись до Польщі знову. Наступне – провокації в Перемишлі на марші українців (там вже не було жодних бандерівських прапорів). Після того маршу і заборонили виступ для українського гурту ot Vinta на концерті в Перемишлі. Мовляв, можуть бути провокації. В той же час українців запросили на концерт у Варшаві. Але вже на самому кордоні учасників групи просто не впустили до Польщі.

«Сьогодні о 20:00 годині „Ot Vinta” повинен був дати концерт у Варшаві в рамках фестивалю „Plac Defilad”. Ці музиканти виступали в Польщі близько 20 разів, в тому числі у 2012 році взяли участь в „Sopot International Festiwal”», — читаємо в заяві голови Об’єднання українців у Польщі Петра Тими. — «Рішення Прикордонної служби про заборону в’їзду музикантів до Польщі призвело до зриву культурного заходу у Варшаві».

Як же відреагували самі поляки на цю ситуацію. Дізнаємось про це з коментарів в соціальних мережах.

Наприклад:

“Сподіваюсь, що вони отримали заборону на в’їзд до шенген-зони на 5 років. А що хотіли, бандерівці?”

“В Україні заборонили в’їзд для російських імперіалістів, пропоную в Польщі заборонити в’їзд бандерівцям!”

“Так їм і треба. А чого хотіли, бандерівці!”

Ну і в такому стилі. Ви зрозуміли, про що йдеться. На мою думку, 90% поляків, а серед старшого покоління і всі 100% налаштовані негативно до українців. Згадують про Волинську різню практично без причини. Асоціація ледь не кожного українця з УПА і т.д.

А українці активно їдуть на заробітки до Польщі за копійки! Повна зневага зі сторони Польщі…

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.