Моя ціль – переїзд в Польщу

Ну все, це кінець пустих балачок. Настав час важливих рішень. Після повернення в Україну я розчарувався взагалі, час від часу мав підробіток, з чого заробив сущі копійки :( Йти на роботу за 80$/місяць (ще треба її знайти) бажання особливого немає.

Один знайомий пропонує непоганий варіант зі зняттям квартири в Польщі, ми маємо мешкати двоє в кімнаті і оплата з однієї особи – близько 400 злотих (м. Сосновець). Варіант суперовий (ціна для Польщі досить низька), тільки що місце не дуже хороше. Або я б сказав би так – 50/50, там багато знайомих, але все залежить від роботи – знайду чи ні і в якому місці. Якщо це буде інше місто, то витрати на транспорт досить великі, хіба що їздити зайцем і не платити штрафи. Ще плюсом є те, що в квартирі будуть проживати вже знайомі мені люди, отже вже маю надію, що повинно бути комфортно.

Але тут постає інше питання. Якщо я всеодно не захищусь і не знайду роботу, то складно буде кинути знайомих. Тобто умови ніякої підписувати я не буду, але якщо я покину те місце, то прийдеться шукати когось на заміну, інакше буде не дуже чемно по відношенню до інших, вони повинні будуть платити більше.

Те, що кімната на 2 особи мене взагалі не напрягає. Адже я знаю з попереднього досвіду, що краще жити з хорошими знайомими в кімнаті для 2-х осіб, ніж жити у якомусь мешканні в 1-особовій кімнаті і не знати, хто мешкає в інших.

Може бути так, що жити буде вкрай некомфортно, наприклад взагалі без спілкування. А потім з того конфлікти, що хтось шумів вночі і т.д. Одним словом – краще не потрапляти в такі ситуації.

Отже – головне завдання – максимально швидко знайти роботу. Якщо знайду, то буду точно знати, що можу продовжувати жити а Польщі. Адже і так останній час я там був в мінус і досить суттєво витратився.

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.